
Zielona przyszłość w rękach młodych!
17 marca, 2025
Uczymy świadomego zarządzania finansami – ZBP i WIB ponownie zaangażowani w Global Money Week
21 marca, 2025Ruszyła rejestracja na Kongres Edukacji Ekonomicznej!

Kongres Edukacji Ekonomicznej (wcześniej Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości) to najważniejsze wydarzenie poświęcone edukacji ekonomicznej w Polsce, które gromadzi czołowych przedstawicieli instytucji publicznych, samorządów, instytucji finansowych, świata naukowego, organizacji pozarządowych i mediów. Dzięki unikalnej platformie współpracy mogą oni wymieniać swoje doświadczenia w obszarze edukacji finansowej, przedsiębiorczości i wiedzy ekonomicznej.
KEE 2025 odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia w formule hybrydowej – pierwszy dzień online i drugi dzień stacjonarnie w Warszawie (Centrum Konferencyjne Chmielna73, ul. Chmielna 73, Warszawa).
Na pierwszy i drugi dzień obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona. Udział w Kongresie jest bezpłatny.
W programie KEE 2025 znajdą się m.in. debaty ekspertów i inspirujące rozmowy 1na1, omówienie najnowszych trendów m.in. w edukacji ekonomicznej i promowaniu przedsiębiorczości oraz networking. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia cennej wiedzy.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła polska prezydencja w Radzie UE, Konferencja Rektorów Uczelni Ekonomicznych oraz Rada Edukacji Finansowej.
Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie kee.pl