PROGRAM SZKOLENIA INFORMACJE ORGANIZACYJNE WARUNKI UCZESTNICTWA
DRUKUJ
O SZKOLENIU

Drzwi otwarte FINSIM 4.0

Sprawdź, jak zarządza się wirtualnym bankiem!

Co to jest FINSIM 4.0


FINSIM 4.0 to nowoczesny program szkoleniowy w postaci gry symulacyjnej on-line z zarządzania bankiem. Uczestnicy, działając w kilkuosobowych zespołach, mogą doświadczyć konsekwencji swoich decyzji zarządczych, podjętych w konkurencyjnym środowisku makroekonomicznym, symulowanym przez program. Uczestnicy tworzą Zespoły reprezentujące zarządy banków, konkurujących między sobą.

Więcej informacji o symulacji FINSIM 4.0 tutaj

Komu polecamy udział w warsztatach?


  • Zapraszamy przedstawicieli pionów HR i biznesu - zarządzanie ryzykiem, ALM, skarb, controlling, audyt wewnętrzny, compliance w bankach, innych instytycjach finansowych, firmach konsultingowych, firmach informatycznych wspierających banki, zainteresowanych poznaniem symulacji FINSIM - gry z zakresu zarządzania finansowego bankiem

Jak przebiegają zajecia?


  • W trakcie warsztatów wykorzystamy rzeczywistą grę i jej zasady. Uczestnicy utworzą kilkuosobowe zespoły-zarządy. Każdy z nich obejmie na czas szkolenia jeden bank. Banki znajdują się w różnej kondycji, każdy będzie borykał się z innymi wyzwaniami. Na przykładzie jednej decyzji zarządczej, podjętej samodzielnie przez wszystkie zespoły w trakcie zajęć, uczestnicy poznają różne obszary działania banku i różne możliwości symulacji. Celem każdego zarządu będzie uzyskanie poprawy w danym obszarze funkcjonowania banku. Dla lepszego poznania gry, poszczególne case’y zostaną poprzedzone krótkimi prezentacjami wprowadzającymi, po podjęciu decyzji odbędzie się wspólna dyskusja o uzyskanych rezultatach i wnioskach z podjętych decyzji oraz podsumowanie.

Kto prowadzi szkolenie?


Warsztaty przeprowadzą doświadczeni eksperci bankowi z wieloletnią praktyką w prowadzenia gry symulacyjnej w roli Mentorów: Michał Bellwon, Andrzej Jakubaszek, Łukasz Lewicki.