Konferencja końcowa SRKB: 10 lutego 2015

Sektorowa Rama Kwalifikacji dla Sektora Bankowego, SRKB będzie miała swoją premierę podczas konferencji wieńczącej projekt, która odbędzie się pod hasłem: „KWALIFIKACJE BANKOWE NA POZIOMIE SRKB. Sektorowa Rama Kwalifikacji dla Sektora Bankowego w Polsce”, 10 lutego 2015 r. (wtorek), w Klubie Bankowca, ul. Smolna 6, w godz. 10:00-13:30.

Zobacz program >>>

Dlaczego dzięki Sektorowej Ramie możemy mówić o kwalifikacjach na poziomie? Kto i w jaki sposób skorzysta z wdrożenia w drodze ustawy nowego Krajowego Systemu Kwalifikacji, w tym Ramy Sektorowej? Dlaczego warto, aby sektor bankowy wziął kwestie kwalifikacji branżowych w swoje ręce? Odpowiedzi znajdziecie Państwo biorąc udział w konferencji, na którą serdecznie zapraszamy.  

Udział jest nieodpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa, telefonicznie (22 826 99 24, 826 81 35) lub mailowo (mgromiec@wib.org.pl), najpóźniej do końca stycznia 2015 r. Zachęcamy, aby poprzez udział w konferencji dołączyć do grona entuzjastów kwalifikacji na poziomie.